In-Motion, fysiotherapie in Breda en in Hoeven

In-Motion is een multidisciplinaire paramedisch centrum met locaties in Breda (Princenhage, Heuvel en IJpelaar) en in Hoeven. De praktijk is een maatschap van Carlo Foesenek,  Leon ’t Hooft en Niels Jansbeken en verzorgt al ruim 40 jaar voor fysiotherapie in Breda en in Hoeven. Het team wordt gecompleteerd door negen fysiotherapeuten, die allemaal een eigen specialiteit hebben. Daarnaast zijn er twee administratief/baliemedewerksters. We werken in het centrum samen met kinderfysiotherapeuten Patty van Hoorn en Kathelijne Geurdes, eerstelijns GZ psychologen Dennis Prinsen en Erna Huijskens. Indien noodzakelijk, dan verrichten wij behandelingen ook aan huis. Cliënten kunnen bij In-Motion terecht voor:

  • fysiotherapie
  • manuele therapie
  • geriatrie fysiotherapie
  • oedeemtherapie
  • handtherapie
  • kinderfysiotherapie
  • sensorische integratie therapie
  • shockwave therapie
  • fitness onder begeleiding van een fysiotherapeut.
  • fysiotherapie bij etalagebenen
  • fysiotherapie bij parkinson
  • Mulligan therapie
  • N.S.A. Stenvers schoudermobilisaties
  • sportrevalidatie
  • oncologische revalidatie
  • fysiotherapie bij niet aangeboren hersenaandoening
  • echografie / echodiagnosthiek
  • dry needling
  • E.P.T.E.
  • medical taping concept / kinesiotaping
  • C.O.P.D.
  • hartfalen
  • fysiotherapie bij hyperventilatie
  • Back to Golf
  • GZ Psychologie

In-Motion: fitnessruimte

In-Motion beschikt in zijn vestigingen ook over moderne en goed ingerichte fitnessruimtes. Cliënten kunnen hier werken aan hun conditie of herstel. Dit gebeurt altijd onder begeleiding van een fysiotherapeut.

In-Motion: specialisaties en netwerken

Het team van In-Motion bestaat uit goed opgeleide fysiotherapeuten met diverse specialisaties. Er is overleg met huisartsen en specialisten van onder meer het Amphia Ziekenhuis en de Bergman kliniek. De fysiotherapeuten nemen ook deel in netwerken, zoals ParkinsonNet, het netwerk Echografie en het ClaudicatioNet (etalagebenen). Daarnaast zijn wij aangesloten bij het Schoudernetwerk West-Brabant (SNWB) SNWB.

Contracten met zorgverzekeraars en vergoeding fysiotherapie in 2023

IN-MOTION heeft in 2023 met bijna alle zorgverzekeraars een overeenkomst. Hierdoor kan verzekerde zorg rechtstreeks door ons ingediend worden en wordt dit direct door uw verzekeraar vergoed.

Met een aantal verzekeraars hebben geen overeenkomst afgesloten. Cliënten, die bij deze organisaties zijn verzekerd,  ontvangen zelf een factuur voor onze fysiotherapeutische zorg en dienen deze per PIN automaat te voldoen aan de balie. Vervolgens kunnen zij de factuur indienen bij hun verzekeraar. De verzekeraar zal dan de factuur volledig of gedeeltelijk vergoeden aan de verzekeringsnemer.

De verzekeraars, met wie wij geen overeenkomst hebben in 2023, zijn: Zorg en Zekerheid, Caresq, ENO, ASR, DITZO en Aevitae

Hooikoorts behandelen met Medical Taping.

Medical Taping kan oplossing bieden bij hooikoorts. De fysiotherapeuten van IN-MOTION zijn opgeleid om deze specifieke tape aan te kunnen leggen bij u. Zie voor meer info over Medical Taping: Medical Taping

Wachtkamer LiesbosparkWaarom kiezen voor In-Motion?

Als u kiest voor In-Motion, dan kiest u voor een laagdrempelige fysiotherapiepraktijk. De fysiotherapeuten beschikken over allerlei specialisaties. Zij helpen u graag weer vooruit. De deur van de praktijk staat altijd open. En er is bijna altijd wel iemand in de buurt voor een gezellig praatje. De praktijk hanteert ruime openingstijden van 07:30 tot 21:00 (behalve op woensdag en vrijdag). In overleg is behandeling op zaterdagmorgen mogelijk. Hebt u een sportblessure of behoefte aan een snelle behandeling naar aanleiding van ontslag uit het ziekenhuis? Bij In-Motion kunt u vrijwel altijd binnen 48 uur terecht.

Bereikbaarheid

Bij alle locaties is voldoende parkeergelegenheid voor de deur. Voor de auto en voor de fiets, scooter/brommer en scootmobielen. De vestigingen van In-Motion in Princenhage en de Heuvel zijn rolstoelvriendelijk en zijn voorzien van een lift. In-Motion IJpelaar en Hoeven  zijn rolstoelvriendelijk. Een lift is daar niet nodig.

Openingstijden In-Motion

Locatie Liesbospark
Maandag08.0021.30
Dinsdag07.3021.00
Woensdag08.0018.00
Donderdag07.3021.00
Vrijdag07.3018.30
Zaterdag09.0010.30
Locatie Hoeven
Maandag08.0020.30
Dinsdag08.0020.30
Woensdag08.0013.00
Donderdag08.0017.00
Vrijdag08.0017.00
Locatie Talmastraat / Donatello Thebe
Maandag08.00-11.3013.00-16.30
Dinsdag08.00-12.3014.00-16.30
Woensdag14.3016.30
Donderdag10.3018.00
Vrijdag08.0011.30
Locatie Thebe IJpelaar
Maandag08.00-11.3013.00-17.00
Dinsdag08.0011.30
Woensdag08.0011.00
Donderdag13.0017.00
Vrijdag08.0012.00